Všetky kategórie
O nás

O nás

Domov> O nás

firemný profil

Hefei Topwave Telecom Co.,ltd, je popredný svetový poskytovateľ komplexných RF pasívnych zariadení a vysokovýkonných riešení bezdrôtovej infraštruktúry zameraných na inováciu a diferenciáciu na okraji bezdrôtových telekomunikačných sietí, ktoré sa široko používajú pre Das, Ibs, Bts, Bda, Systém verejnej bezpečnosti, 2-cestný rádiový systém a núdzový systém.

Spoločnosť Topwave Telecom založená v roku 2007, ktorá sa nachádza v národnej high-tech zóne Hefei. S desaťročiami vývoja máme vlastné výskumné a vývojové centrum a výrobné centrum.

Sme Oem a Odm poskytovateľ služieb a sieťoví operátori s cieľom zlepšiť výkon a znížiť prevádzkové náklady prostredníctvom komplexného radu produktov a riešení.

Topwave má viac ako 15-ročné skúsenosti s exportom do celého sveta, s nami robíme vaše podnikanie jednoduchším a bezpečnejším. Topwave Telecom, váš dôveryhodný strategický obchodný partner, váš RF expert v telekomunikáciách. Topwave naďalej poskytuje vynikajúce produkty a služby pre každý klient ako vždy.

Naším poslaním je, aby bol svet prepojený, aby bol svet malý a aby bol svet inteligentný.


NAŠE FAKTORY